Меню Закрити

Про компанію Miele

О компании

Miele – всесвітньо відомий німецький виробник побутової техніки преміум-класу та обладнання для професійного застосування. Miele пропонує покупцям техніку, яка встановлює стандарти надійності, продуктивності, дизайну, простоти використання, енергоефективності та якості обслуговування.

Техніка для домашнього застосування Miele включає техніку для догляду за білизною (пральні, сушильні, прально-сушильні машини, прасувальні системи), техніку для кухні (духові шафи, варильні поверхні, пароварки, вакууматори, мікрохвильові печі, підігрівачі посуду, витяжки машини, холодильно-морозильне обладнання, кавомашини), техніку для догляду за будинком (різні типи пилососів). Крім того, в асортименті Miele є і власні сорти кави, фірмові миючі засоби, аксесуари та засоби догляду за приладами. Компанія також виробляє професійне пральне, посудомийне, медичне та лабораторне обладнання.

З кожною новою розробкою компанія пропонує інноваційні рішення та технології, щоб задовольнити всі потреби своїх клієнтів, тому купуючи Miele, вони роблять правильний вибір.

Історія Miele

Історія Miele почалася в 1899 році з загальної мрії Карла Міле і Райнхарда Цинканна, єдності їх поглядів і прагнення дотримуватися принципу “Immer besser” (у перекладі з ним. “Все краще і краще”). Сьогодні Miele — незалежна сімейна компанія, яка є одним із лідерів галузі з якості та досконалості технологій. Компанія продовжує ідеї своїх батьків-засновників, які прагнули безкомпромісної якості продукції, будучи і донині повністю зосередженою на інноваціях у розробках побутової та професійної техніки.

Якість та інновації Miele є безперечними не тільки для користувачів, а й для міжнародної експертної спільноти – це підтверджують численні щорічні нагороди в галузі дизайну та технологій. Кожна з авторитетних оцінок ґрунтується на незалежних тестах, детальному вивченні технічних інновацій та оцінках користувачів.

Центральний офіс та основний завод знаходяться у німецькому місті Гютерсло (Gütersloh). Усього компанія володіє 8 заводами у Німеччині та по одному в Австрії, Чехії, Китаї та Румунії, будучи представленою у 100 країнах власними торговими фірмами та фірмами-імпортерами.

В Україні побутову техніку Miele можна купити у власних фірмових магазинах, що знаходяться у місті Києві, у фірмовому інтернет-магазині, а також у авторизованих партнерських точок продажу.