Меню Закрити

 

стиральные машины креативная инфа RU
QuickPower*

Швидко або ретельно Чудові результати прання менше ніж за годину. З новою програмою QuickPower пральна машина забезпечить ідеальну чистоту білизни менше ніж за 1 годину.

CapDosing*

Зручні капсули: оптимальне дозування спеціальних миючих засобів, кондиціонерів для білизни, засоби для просочення спеціальних тканин та засоби для боротьби зі стійкими забрудненнями.

стиральные машины креативная инфа RU
стиральные машины креативная инфа RU
TwinDos*

Повністю автоматичне дозування TwinDos може використовуватися двома способами: звичайний рідкий миючий засіб або кондиціонер заливається в контейнери, що додаються, або застосовується 2-фазна система Miele. Застосування двокомпонентного рішення від Miele гарантує ідеальні результати прання білих та кольорових тканин. Для максимальної ефективності система TwinDos дозує UltraPhase 1 та UltraPhase 2 виключно у необхідний момент. Це дозволяє забезпечити максимальну ефективність прання та економію миючого засобу до 30%.

Система PowerWash 2.0*

Ефективно та економічно — без компромісів Пральні машини Miele із системою PowerWash 2.0 відрізняються споживанням електроенергії на 40 %1 нижче за показники для класу енергоефективності А+++. Секрет: інноваційна технологія Spin&Spray, завдяки якій досягається нижча витрата води та електроенергії. І все це при чудових результатах прання та полоскання, а також оптимальної тривалості циклу навіть у програмі «Бавовна Eco».

*Наявність функції залежить від моделі.

стиральные машины креативная инфа RU