• 066 002 0 777 (Київ)
  • 068 002 0 777 (Харків)
  • 063 002 0 777 (Івано-Франківськ)
  • 068 002 0 777 (Сервіс)
Меню Закрити

 

стиральные машины креативная инфа RU
QuickPower*

Быстро или тщательно Превосходные результаты стирки меньше чем за час. С новой программой QuickPower стиральная машина обеспечит идеальную чистоту белья меньше чем за 1 час.

CapDosing*

Зручні капсули: оптимальне дозування спеціальних миючих засобів, кондиціонерів для білизни, засоби для просочення спеціальних тканин та засоби для боротьби зі стійкими забрудненнями.

стиральные машины креативная инфа RU
стиральные машины креативная инфа RU
TwinDos*

Повністю автоматичне дозування TwinDos може використовуватися двома способами: звичайний рідкий миючий засіб або кондиціонер заливається в контейнери, що додаються, або застосовується 2-фазна система Miele. Застосування двокомпонентного рішення від Miele гарантує ідеальні результати прання білих та кольорових тканин. Для максимальної ефективності система TwinDos дозує UltraPhase 1 та UltraPhase 2 виключно у необхідний момент. Це дозволяє забезпечити максимальну ефективність прання та економію миючого засобу до 30%.

Система PowerWash 2.0*

Ефективно та економічно — без компромісів Пральні машини Miele із системою PowerWash 2.0 відрізняються споживанням електроенергії на 40 %1 нижче за показники для класу енергоефективності А+++. Секрет: інноваційна технологія Spin&Spray, завдяки якій досягається нижча витрата води та електроенергії. І все це при чудових результатах прання та полоскання, а також оптимальної тривалості циклу навіть у програмі «Бавовна Eco».

*Наявність функції залежить від моделі.

стиральные машины креативная инфа RU